خط ویژه :4813- 021 تماس : 44273600-021
معرفی درب های اتوماتیک گـردان 3 و 4 باله
اوج زیبایی و خلاقیت موجود در دربهای اتوماتیک آماج صنعت اذر را می توان در درب اتوماتیک گردان سه و چهار باله مشاهده نمود. دربهای اتوماتیک گردان با جلوگیری از هدر رفتم بیش از ۹۰ درصد از انرژی در طول مدت کوتاهی قیمت بالای خود را جبران می کنند. به جد می توان این نوع از دربهای اتوماتیک را جذاب ترین نوع درب اتوماتیک دانست که با تکنولوژی بالا و سازه ای کاملاً مدرن و بروز، جای پای خود را در میان طرفداران دربهای اتوماتیک بسیار محکم نموده است. ستون مرکزی این نوع درب اتوماتیک گردان ، قوی تر از نوع قبلی می باشد ، از فولاد تشکیل شده است و یک سیستم منسجم دارد .
برای درب هایی که قطر بزرگ تری دارند مناسب می باشد. معابر فرار و گریز با عملکرد فوری و بالا (سیستم باز شدن دربی که در مواقع اضطراری به صورت اتوماتیک عمل می کند که به لنگه های درب اجازه می دهد که به سمت خارج تاب بخورند و اجازه وارد شدن را بدهند.) عملکردهای جانبی : شب بند: همراه با قفل موجود است. درب های اتوماتیک گـردان 3 و 4 باله ریولدینگ Doors Revolving 3 & 4 Wings سیستم داخلی به طور هوشمندانه طراحی شده است و از ایجاد آلودگی و نیز عبور جریان هوا جلوگیری می کند. پرده داخلی هوا: با قابلیت جلوگیری از عبور ذرات کوچک محل نمایش: که می تواند درخشان و نورانی باشد و هم چنین محل ورود را از موقعیت مرکزی خودش در درب اتوماتیک گردان به سمت بالا هدایت می کند.
درب اتوماتیک گـردان ریولدینگ با سقف های منحصر به فرد و اختیاری بودن نصب لامپ های LED ، جواهرات تاجی ساخته شده در سبد ورودی ، صرفه جویی در مصرف بهینه انرژی ، شاهکار فناوری برای هر ساختمان . با استفاده از درب گردان شیشه ای ، آب و هوای داخلی شما در برابر هر گونه نفوذ هوا گرم و سرد و رطوبتی محافظت می شود و این امکان را برای شما فراهم می کند .