خط ویژه :4813- 021 تماس : 44273600-021

جدیدترین پروژه های درب اتوماتیک آماج در سراسر ایران

انواع درب اتوماتیک آماج

کرکره برقی
کرکره برقی درب
کرکره برقی مغازه
کرکره برقی انباری
کرکره برقی فوم دار
کرکره برقی داخل ویلا
کرکره برقی ضد سرقت
کرکره برقی پلی کربنات پارکینگ

دلایل بسیار ضروری برای نصب درب اتوماتیک

ورودی اختصاصی محل شما با نصب درب اتوماتیک در زمان تردد ورود و خروج به صورت اتوماتیک باز و بسته شده و این زمان قابل تنظیم می باشد. بنابراین در مصرف انرژی گرما ، سرما ، رطوبت داخل محل کاربری با فضای  بیرونی به کمترین حد اختلاف دما رسیده و از اتلاف انرژی سرمایشی و گرمایشی محیط جلوگیری خواهد شد. در سال های اخیر به علت کمی منابع  و پر هزینه بودن حامل های انرژی، و از سال 1399 متاسفانه به دلیل شئوع بیماری کرونا، استفاده از درب های اتوماتیک می تواند راه حل مناسبی برای کاهش هزینه های مصرفی و همچنین به دلیل عدم تماس دست انسان با درب اتوماتیک، از شیوع بیماری کرونا جلوگیری نماید.

یک از منحصر به فردترین و خاص ترین ویژگی های درب اتوماتیک نمایی زیبا و طراحی فوق العاده در اماکن تجاری ، اداری ، محل کسب و کار می باشد . با وجود قابلیت های خاص نصبی به شکل های مختلف و گوناگون کشویی ، گرد ، نیمه گرد ، مثلثی ، گردان و … در اماکن های گوناگون و بدون محدودیت شکلی آن از نظر نوع رنگ ، شیشه ، فریم و ظاهر آن برای تناسب و یکپارچگی با محیط پیرامون ، می تواند باعث شیک شدن محل کار یا مسکونی شما گردد. درب های اتوماتیک آماج با ایجاد نمایی متفاوت و زیبا در محل کسب و کار شما از نظر برندینگ باعث ایجاد ذهنیتی ماندگار ، مثبت و خاص در ذهن مشتریان شما خواهد شد.

درب های اتوماتیک کشویی ، برقی ، صنعتی باعث سهولت در رفت و آمد شده و در نتیجه مشتریان بیشتری می توانند در زمانهای خاص تردد داشته باشند.دو فروشگاه یا بنگاه اقتصادی که در کنار همدیگر قرار دارند را تصور کنید که  یکی به درب اتواماتیک و دیگری به درب های دستی مجهز هستند ، و کالاهای  خود را در عرضه فروش قرارداده اند ، مشتریان ترجیح میدهند از فروشگاهی خرید کنند که مجبور به باز و یا بسته کردن درب های به دلایل گوناگون نباشند و به راحتی رفت و آمد و تردد کنند.

یکی از آلوده ترین نقاط که ما در طی روز به صورت مستقیم تماسی لمسی با آن ایجاد می کنیم دستگیره ها و سطوح آن ها می باشد ، که این امر باعث انتقال میکروب ها و ویروس های خطر ناک مثل بیماری کووید 19 یا کرونا بوده و با افزایش و نصب درب اتوماتیک آماج، تماس با این عوامل به حداقل ممکن خود رسیده و موجب تمایل بیشتر مشتریان و خریداران درب های اتوماتیک برای تجهیز محل های پرتردد خود می باشد .

یکی از مهمترین عوامل برای صاحبان مشاغل و کسب و کار کنترل تردد ورود و خروج ارباب رجوع و مشتریان خود می باشد ، که در چه فاصله زمانی بین ساعات گوناگون درب های اتوماتیک به صورت برنامه ریزی شده باز و یا بسته و حتی به صورت یک طرفه  اعمال شود ، برای مثال درب های بانک ها که از ساعت 8 به صورت دوطرفه باز شده و در پایان کار اداری به صورت یک طرفه برای تردد خروج باز می شوند ، که درب اتوماتیک آماج به راحتی این ویژگی منحصر به فرد را دارا است.

یکی از حرفه ای ترین مسائل اساسی بازاریابی در کسب و کار ها توجه به نیاز های ضروری مشتریان می باشد . احترام به مراجعه کنندگان و توجه به راحتی، امنیت و بهداشت مشتریان تأثیر زیادی در ایجاد نظر مثبت آنان نسبت به کسب و کارتان خواهد داشت. با تجهیز فروشگاه خود به درب اتوماتیک یا کرکره های اتوماتیک به مشتریان و مراجعه کنندگان خود خوش آمد گویی کنید.

استفاده از درب های اتوماتیک با آخرین تکنولوژی و استاندارد ، نوآوری در درب های کرکره ای ، کشویی هوشمند بالاترین سطح امنیت را برای مشتریان فراهم می آورد . همچنین سایر تجهیزات ، ماژول ها و سیستم‌ های مدیریت یکپارچه ساختمان ها، دزدگیر، اطفاء حریق وغیره به سیستم های درب اتوماتیک آماج برای شما مشتریان محترم قابل نصب شدن می باشد .

شرکت آماج صنعت آذر با پشتوانه دو دهه حضور تخصصی در صنعت درب اتوماتیک، گیت های کنترل تردد ، درب و پنجره های UPVC ، درب های اتوماتیک صنعتی و شیشه های مدرن بالکنی کوله باری از دانش ، تجربه ، تخصص را اندوخته و کسب کرده است. ما بر این باور هستیم که مشتری مداری در کنار بهبود مستمر فرایندهای ارائه خدمات ، ما را از سایرین متمایز ساخته است. آماج صنعت آذر تجربه آسان و خوشایند خرید را به همراه خدمات همیشگی پس از فروش، برای شما مشتریان گرامی به ارمغان آورده و امیدداریم تا از این رهگذر، ارائه گر خدمات شایان و بسیار مناسب برای شما عزیزان باشیم .

5/5