خط ویژه :4813- 021 تماس : 44273600-021
انواع گیت کنترل تردد لولایی
شرکت آماج صنعت آذر

محصولات گیت کنترل تردد لولایی شرکت آماج صنعت آذر

امروزه، در اغلب سازمانها و ادارات و مراکز تجاری که جمعیت زیادی در حال رفت و آمد هستند، نیاز به نظارت و کنترل تردد است که این کار توسط دستگاه های گیت كنترل تردد انجام می شود. این گیت ها یا دروازه های ورودی در واقع در راستای ایجاد حفظ حریم شخصی و ایمنی، بسیار مناسب هستند و شما می توانید با صرف هزینه مناسب با خریداری این مجموعه از بزرگترین تولید کننده درب اتوماتیک و گیت ورودی در ایران شرکت آماج صنعت آذر ، سرمایه گذاری مناسبی داشته باشید.

 

 

گیت های کنترل تردد بر ورود افراد به مکان های خاص و دسترسی آن ها برای استفاده از امکانات مختلف نظارت دارند و مشخص می کنند که چه کسی مجاز به ورود و دسترسی به مکان های مشخص می باشد. در حال حاضر گیت های کنترل تردد متنوعی با سامانه های مختلف در بازار وجود دارد که هر یک دارای ویژگی های خاصی هستند و مشتری می تواند با توجه به نیاز و سلیقه خود و چگونگی دسترسی افراد به مکان مورد نظر، انتخاب های مختلفی داشته باشد.

 

گیت های کنترل تردد به طور کلی برای مدیریت و کنترل افراد در مکان های پر تردد مانند ایستگاه های مترو، ورزشگاهها، مراکز تجاری و ادارات دولتی و در مکانهای خاص امنیتی به کار گرفته می شوند. ساختار سامانه گیت حراستی و گیت کنترل تردد، ترکیبی از تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی است و بوسیله نرم افزارهای خاصی که براساس نیازهای مشتری طراحی شده، مدیریت می شوند.