خط ویژه :4813- 021 تماس : 44273600-021
 سیستم گیت کنترل تردد

چرخهای چرخدنده گیت کنترل تردد مدل با استفاده از فولاد ضد زنگ دارای گواهینامه در محل تولید آماج صنعت آذر تولید می شوند. آنها برای همه برنامه های , ورود داخلی و خارجی مناسب هستند. به عنوان گزینه ، علائم “ایست” ، “نگهدارنده” و “بستن” روی پلکسی گلاس یا بال شیشه ای قرار می گیرند. دروازه نوسان موتوری با وی ای سی صد و ده کار می کند. ولتاژ داخلی دوازده وی دی سی است. برای باز کردن دروازه نوسان ، کافی است از هر واحد کنترل دسترسی که کانتینرال خشک را ارائه می دهد استفاده کنید. هنگامی که واحد کنترل از دروازه نوسان استفاده کرد ، موتور اس جی صدو دوازده به صورت خودکار باز می شود. چرخش بعد از مدت زمانی قابل تنظیم است که می تواند از طریق کارت داخلی آن تنظیم شده قفل و قفل می شود. اگر شخص یا یک شی در طول بستن دروازه نوسان ، در راه گیر بیفتد ، حالت مکانیکی که به موتور وارد می شود ، چرخان به راحتی مانع را به جلو و از راه خارج می کند. به عنوان گزینه ای که می تواند در برنامه هایی مانند نقاط سوپر مارکتوری مورد استفاده قرار گیرد ، دروازه نوسان ممکن است به عقب برگردد در هنگامی که یک شخص یا شیء در راه باشد. كانكتورهاي آماج صنعت آذر براي طراحي گیت کنترل تردد در هر دو محيط داخلي و خارجي طراحي شده اند. با این حال ، برای برنامه های کاربردی در تنظیمات بسیار مرطوب یا گرد و غبار ، طراحی سفارشی با ویژگی های اختیاری در صورت ارائه مشخصات مناسب در زمان سفارش موجود می باشد. گردش گر در صورت خرابی برق ، از ویژگیهای مقرر در قانون ، اجازه خروج آزاد از سایت یا ساختمان را می دهند. اگر مشتری بخواهد در هنگام چنین شرایط گیت کنترل تردد در حالت اضطراری قفل ها، قفل شده قفل بمانند ، چنین عملکردی می تواند به عنوان گزینه ، بسته به درخواست کتبی مشتری ارائه شود. با این حال ، پس از راه اندازی در کارخانه ، سیستم پس از آن نمی تواند به حالت خروج اضطراری توسط مشتری برگردد و در تمام خرابی های بعدی برق قفل می ماند. كانكتورهاي آماج صنعت آذر براي طراحي گیت کنترل تردد در هر دو محيط داخلي و خارجي طراحي شده اند. با این حال ، برای برنامه های کاربردی در تنظیمات بسیار مرطوب یا گرد و غبار ، طراحی سفارشی با ویژگی های اختیاری در صورت ارائه مشخصات مناسب در زمان سفارش موجود می باشد. گردش گر در صورت خرابی برق ، از ویژگیهای مقرر در قانون ، اجازه خروج آزاد از سایت یا ساختمان را می دهند. اگر مشتری بخواهد در هنگام چنین شرایط گیت کنترل تردد در حالت اضطراری قفل ها، قفل شده قفل بمانند ، چنین عملکردی برای گیت کنترل تردد می تواند به عنوان گزینه ، بسته به درخواست کتبی مشتری ارائه شود. با این حال گیت کنترل تردد ، پس از راه اندازی در کارخانه ، سیستم پس از آن نمی تواند به حالت خروج اضطراری توسط مشتری برگردد و در تمام خرابی های بعدی برق قفل می ماند.

گیت کنترل تردد مدل SG 112
گیت کنترل تردد مدل SG 312
گیت کنترل تردد مدل SG 212
گیت کنترل تردد مدل SG 343
گیت کنترل تردد مدل SG WMC
گیت کنترل تردد مدل SG WS / WL / WE
گیت های کنترل تردد SG WS / WL / WE
گیت های کنترل تردد SG WS / WL / WE آماج صنعت آذر برای دستیابی معلولان یا حمل بار طراحی شده اند و  ایده آل برای برنامه های داخلی یا خارجی به عنوان گزینه ، علائم “ایست”  ،”نگهدارنده” و “بستن” می توانند روی بالهای پلکسی گلاس قرار بگیرند.  گیت کنترل تردد مدل چرخان که قفل برقی دارند و دارای ولتاژ 12 هستند. دروازه های چرخان با فشار دستی بسته می شوند . گیت کنترل تردد مدل   SGWS   برای معلولیت یا دسترسی به محموله طراحی شده اند.
چرا گیت های کنترل  تردد آماج صنعت آذر ؟
گیت های کنترل تردد آماج صنعت آذر یکی از بهترین و پر کاربرد تیرین محصولات ویژه ای می باشد که سهولت در کنترل و ترافیک تردد را سهل کرده و با به گار گیری آخرین تکنلوژی روز جهانی و فناوری مدرن عرضه می گردد و بهترین گزینه برای مترو ، سیستم عبور و مرور ، فرودگاه ها ، دانشگاه ها ، سینما ها و … غیره می باشد که به به کارگیری برنامه ریزی موثر در این از سیستم ها می توان خواسته های کاربران را در جهت امور ترددی رفع و بهبود بخشید ، ما در این امر کوشیده ایم که با تمام ظرفیت های موجود در محصولات آماج صنعت آذر راهی رو به جلو در عرصه صنعت و تکنلوژی را برداریم .