خط ویژه :4813- 021 تماس : 44273600-021
گیت کنترل تردد کشویی
استفاده گیت های کنترل تردد کشویی آماج صنعت آذر در فضاهایی مانند بانکها یا دفتر مرکزی شرکت در هرج و مرج جلوگیری کرده و نظم و نظام موثر بهتری ، را جایگزین این امر کرده.  معماران و طراحان داخلی گزینه های بسیار مهمی برای سفارشی کردن این مدل و ایجاد زیبایی و ظاهری زیبا و شاداب دارند. از جمله مواد تزئینی می توان برای تبدیل این مدل به قسمت بصری از سنگ مرمر و گرانیت و همچنین چرم و انواع چرمی چوب از جمله گردو ، بلوط استفاده کرد. عملیات چرخشی نوری  راهرو را تشکیل می دهد . در راهرو وسط این مدل ، یک مانع بال وجود دارد که از پلکسی گلاس شیشه ای ساخته شده است .در صورت خرابی برق ، از ویژگیهای مقرر در ای نوع مدل اجازه خروج آزاد از سایت یا ساختمان را می دهند . اگر مشتری بخواهد در هنگام چنین شرایط اضطراری قفل ها ، قفل شده بمانند ، چنین عملکردی می تواند به عنوان گزینه ، بسته به درخواست کتبی مشتری ارائه شود.
LTOP111 مدل : SG 343
سیستم گیت کنترل تردد کشویی مدل LTOP111H
گیت کنترل تردد کشویی مدل LTOP111H آماج صنعت آذر به گونه ای طراحی شده است كه در هر دو محیط داخلی و خارجی ممتاز باشد . با این حال ، برای برنامه های کاربردی در تنظیمات بسیار مرطوب یا گرد و غبار ،  با طراحی سفارشی با ویژگی های اختیاری در صورت ارائه مشخصات مناسب در زمان سفارش موجود است. كانال هاي براي گذرگاه هاي يك طرفه و تعقيبي كه مي توانند آزاد و كنترل شوند قابل دسترسي هستند. حتی اگر دسترسی به هر دو جهت توسط یک کارت خوان قابل کنترل باشد ، پرسنل امنیتی مجاز مشتری می توانند در برخی از زمان های روز از تنظیمات دسترسی آزاد به کارت استفاده کنند. در صورت خرابی برق ، از ویژگیهای مقرر در قانون ، اجازه خروج آزاد از سایت یا ساختمان را می دهند.
اگر مشتری بخواهد در هنگام چنین شرایط اضطراری قفل ها، قفل شده بمانند ، چنین عملکردی می تواند به عنوان گزینه ، بسته به درخواست کتبی مشتری ارائه شود. با این حال ، پس از راه اندازی در کارخانه ، سیستم پس از آن نمی تواند به حالت خروج اضطراری توسط مشتری برگردد و در تمام خرابی های بعدی برق قفل می ماند. جهت چرخشی بازوهای چرخان در هنگام ورود و خروج به طور یکسان توسط حسگرهای داخلی تنظیم می شود. تمرکز صاف بازوی چرخان بعد از عبور از طریق مکانیسم فنر و کمک فنرهای هیدرولیک انجام می شود.
LTOP111Hمدل : SG 343
Model : LTOP 101
Model : LTOP 101 H
Model : LTOP 201
Model : LTOP 301
Model : LTOP 401
Model : LTOP 501
Model : LTOP 501 H
Model : LTOP 551
Model : LTOP 551 H